Tři ženy, kufr šminek a zrcadlovka…

 

Jela jsem brzy ráno z Opavy do Prahy.
A odpoledne zase zpátky… Vyplatilo se to?

KATKA

Focení.
Nikdy jsem ho neměla ráda. Už jako malá jsem se na fotkách vždycky mračila. A taky podle toho fotky vypadaly. Ale pochopila jsem, že už nutně potřebuju fotky na své weby. Pokaždé jsem se zapotila, když jsem nějakou slušnou hledala, uf!

Katku znám už nějakou dobu. Sice osobně jsme se u focení setkaly podruhé v životě, ale sleduju její práci na facebooku už delší dobu a cítím, že jsme si blízké. Pokaždé jsem se u nových portrétů, které prezentovala, rozplývala.

KATKA

Už jsme byly dokonce jednou domluvené, ale sešlo z toho. Stejně to bylo v zimě, ted na konci léta to bylo určitě lepší.

Domlouváme focení:

“Tak kdyby náhodou pršelo, můžeme fotit v kavárně třeba…” říkám já.

“Ne ne, v kavárně Tě nevidím, to je moc tvrdé prostředí, Ty potřebuješ kolem sebe něco měkčího…”

Sedím  jako opařená…tak to mě dostalo! Jak to tak přesně odhadla? A opravdu si myslím, že v této době potřebuji tu měkkost. Nechávám to zcela v režii Katky.

Zároveň mám domluveno i líčení s Míšou Měřínskou. Ačkoliv se normálně téměř nelíčím, řekla jsem si, ať to teda stojí za to. S Míšou se neznám, tedy zatím jen přes fejsbúk, skrze Stánin kurz Podnikání z pláže.

Večer před odjezdem do Prahy sleduju webinář a teprve potom se jdu balit. Asi tak kolem půlnoci. Vstávám v půl páté. No to budu vypadat. Ale snad to nebude taková hrůza.

Nebyla… 🙂

A výsledek? Katka mi poslala náhledy fotek ještě týž den. Opět jsem dostala málem šok! Nikdy v životě jsem se sama sobě na fotkách tak nelíbila. Prostě jedním slovem NÁDHERA!! To jsem prostě JÁ, konečně!

Katka umí zachytit tu podstatu člověka, to klíčové, co je na něm hezké. To vnitřní nastavení.

Stálo mi za to si dojet jen kvůli focení z Opavy do Prahy. Určitě se na Katku v budoucnu zase obrátím.

A budu se TĚŠIT !!  Katka prostě FOTÍ S LÁSKOU


 

MÍŠA 

Normálně se skoro nelíčím. Udělám si trošku něco, co vypadá jako linka, někdy oční stíny v tužce a make-up (ale to jen někdy) a řasenku. Hotovo. Mám pocit, že nic víc nepotřebuju.

Na focení jsem si ale řekla, že to zkusím. Ještě mě nikdo nikdy profi nelíčil. Navíc, chci fotky použít jako prezentační na weby, tak by to mělo přeci jen trochu vypadat. Kývnu tedy i na líčení.

MÍŠA

Moc ráda poznávám Míšu  osobně. Líčení i přípravy na focení probíhají v naprosto přátelské atmosféře. Bavíme se, jako bychom se znaly už léta. Celý den si naplno užívám a nakonec mě to hrozně baví 🙂

Míša mě upozorňuje, že to bude vypadat, že jsem děsně zmalovaná. Ale že se opravdu nemusím bát, protože foťák hodně ubírá a bude to i přesto vypadat přirozeně.

Byla jsem nalíčená hodně, ale nenazvala bych to “zmalovaná”. Věřila jsem holkám – Míši i Katce – že je to ok. Vyplatilo se. Myslím, že na fotkách vypadám opravdu přirozeně.

Rozhodně se i na Míšu obrátím i příště. Míša prostě LÍČÍ S LÁSKOU


A JÁ…

Moc jsem si to celé užila, všechno se odehrálo v přátelském a veselém duchu. S holkama jsme si povídaly, jako bychom se znaly už léta.

Ze srdce oběma děkuji.

Nejen za profi líčení a profi fotky, ale i za báječný den. No posuďte sami…

Lada_48 Lada_26
Lada_42 Lada_108

Lada_46

***

ALE  DOHROMADY  NÁS  VLASTNĚ  BYLO  PĚT… 🙂

KATKA-MÍŠA

Lada Věntusová

Dělá svět barevnější, maluje obrazy a obléká ženy do hedvábí. Pomáhá ženám objevit barvy své duše i těla. Špinavá od barev se snad už narodila. Učitelé od základky tvrdili, že má výjimečný cit pro barvy. Proto se k barvám po letech mateřské vrátila. Asi už nadobro. Je kreativní žena s duší umělce. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře