Možná jsem praštěná, zase se stěhuju…

729_fpa1hzh20d

Tak je to tady zase… STĚHUJU  SE!

V posledních dvou letech potřetí…uf! Doufám, že tentokrát to bude na dýl Mrkající

Změna je život. Alespoň u mě to tak je. A letos je těch změn nějak hodně. Okolí to někdy hůře chápe, ale já už jsem prostě taková (někdy trochu praštěná).

Vloni na silvestra jsem si vyrobila vision board (nástěnku vizí-snů :-)), kde je uprostřed velkým písmem napsáno RADOST BYDLET… Aniž jsem si to tehdy uvědomila, je to opravdu ústřední téma boardu. A nejspíš i ústřední téma letošního roku. Konečně se mi to plní…tento týden se stěhuju!

Budu mít krásný ateliér i s malým balkonkem, kde se úplně vidím v křesílku s kávičkou….nebo večer zabalená v dece…..a jen tak jsem 🙂

Přitom budu koukat na x-věžatou Opavu (je to ve třetím patře) Takže opravdu krásný výhled… Až se zabydlím a všechno se uklidní (i já Smějící se), podělím se s vámi o ten zážitek. Nové bydlení, nový ateliér, nová inspirace…

IMG_0972_Fotor  IMG_1275

Teď si uvědomuju, že kdysi jsem měla velký sen. To když byly děti ještě malé. Tehdy nás už bylo pět a měli jsme jen dva pokoje a malou kuchyň. To byly časy… Snila jsem, že bych jednou chtěla mít svůj VLASTNÍ ateliér.

Tehdy spíš na malování obrazů.
Tehdy jsem ještě netušila, co všchno se odehraje, co mě potká a kam vítr zavane…
Tehdy jsem ještě netušila, že jednou budu každý den v rukách držet hedvábí, že se mi otevřou jiné cesty práce s tolik milovanými barvami.

A dneska je tento můj sen už několik let skutečností. Samozřejmě, stálo mě to hodně sil. Ale už si neumím představit, že bych si ho nesplnila, že bych neměla svůj prostor. Jako by mě kus chybělo.

Na závěr chci říct, že mám v hlavě spoustu nápadů (nejen na hedvábné šátky a sukně), tak věřím, že se ke všem postupně dostanu. Rozšiřuji své obzory, naplňuji své touhy a ctím a rozvíjím své dary, které mi byly dány do vínku.

Zdar a sílu, ruku k dílu!
Tak, jdu balit! Úžasný

P.S. …v ateliéru mám hodně „potřebných“ krámů, tak snad to nebude vypadat jako na úvodní fotce…

Lada Věntusová

Dělá svět barevnější, maluje obrazy a obléká ženy do hedvábí. Pomáhá ženám objevit barvy své duše i těla. Špinavá od barev se snad už narodila. Učitelé od základky tvrdili, že má výjimečný cit pro barvy. Proto se k barvám po letech mateřské vrátila. Asi už nadobro. Je kreativní žena s duší umělce. Můj příběh si přečtěte zde >>

Komentáře